Reference

Vítězství v soutěži kapel - VÁNOČNÍ BIGBÍT, 26. 12. 2015, Fabrika Svitavy
 
"Vážení, s radostí Vám sděluji, že vystoupení skupiny P!NK Tribute na městské slavnosti Vrbno se baví, bylo zejména mladou veřejností přijato s nadšením. Děkuji Vám za organizátory a pořadatele této slavnosti a věřím, že to nebylo naposledy kdy skupina P!NK tribute vystoupila ve Vrbně pod Pradědem."
Karel Michalus, manažer slavnosti, zasláno na náš mail, 29. 9. 2015
 
"Povedený fotoreport z minulé soboty. I když nejsem žádný pisatel recenzí a už vůbec ne hudební kritik, musím vám říct, že tento koncert byl v něčem výjímečný a jedinečný. Už minulý rok kdy tu hráli Pink Tribute poprvé jsem byl mile překvapen, tak tentokrát mě (a věřím, že i všechny kteří tu byli) opravdu dostali. Věrné provedení ke každému revivalu samozřejmě patří a o tom, že to tahle parta opravdu umí není pochyb. Ale to, co následovalo po koncertu mě dostalo. Kytarista kapely David jen tak z hecu zabrnkal pár tónu od Guns N' Roses a klub znovu ožil. Po chvíli ukázek jeho kytarového umění se k němu přidal jejich řidič či bedňák (nevím a omlouvám se), který usednul za bicí a už to znělo. Toto dlouho nevydržel ani basák Honza a přidal se k netradičnímu "jamu". Kde se vzal, tu se vzal další člen týmu, pravděpodobně jejich fotograf (opět se omlouvám za neznalost) a za pomoci mobilního telefonu, kde si nejspíš "vyguglil" text Nirvany střihli luxusně Smells Like Teen Spirit. To ovšem nebylo to nejpřekvapivější číslo. Když zazněli první tóny od AC/DC, vtrhla na pódium zpěvačka Iveta a natlačila všem rockerům do hlav Highway to hell. Myslel jsem si že nic víc mě už nepřekvapí. Omyl. Kluci začali hrát od Kabátů Žízeň, mikrofonu se chopila vokalistka Kateřina a z jemné dívky se stal ďábel. Vojtek by to tak nedal. Emotikona smile  Hodina muziky navíc, spousta nadšených lidí a skvělá zábava. Toto byl večírek jak se patří a tímto celé bandě Pink Tribute DĚKUJI!"
Petr, Klub B-29 Vyškov, napsáno na Facebookovou stránku klubu, 27. 3. 2015
 
"Sobotní koncert ve Vyškově v B29 to byla teda jízda, takovou super akci už jsem dlouho nezažila. Bylo to úžasné a ještě jednou díky za super hudební zážitek!"
Zuzana Šnapková, vloženo na náš Facebook, 23. 3. 2015
 
"Vždycky, když mi píše nějaká revivalová kapela, že by u mě chtěla hrát, jsem zvědavý, jaké výkony umělci předvedou. Musím říct, že koncert PINK Tribute u mě v Clubu Nautilus Hodonín byl naprosto luxusní! Výborně zahrané, skvěle zazpívané a co více, naprosto fajnoví a nekomplikovaní lidé! Velmi rád vás u mě zase někdy uvidím a nazvučím :-). Ať se vám daří!"
Dany, Club Nautilus Hodonín, zasláno na náš mail, 24. 2. 2015
 
"Ahoj lidi, určitě se ukažte brzy znovu v Hodoníně, páč jste hráli fantasticky.
Díky, Pavel T."
Pavel Theuer, vloženo na náš Facebook, 16. 2. 2015
 
"Ahoj, přikládám odkaz se slíbenými fotografiemi (něco viz Galerie). Byli jste úžasní, pro mne to byl koncert roku! Těším se na další. Ať se vám daří."
Čočka, zasláno na náš mail, 18. 1. 2015
 
"Chtěl bych poděkovat za včerejší koncert v Metru. Byl jsem na vás v Metru už před rokem a musím říct, že včerejší akustika byla mnohem lepší. Spousta kapel čímdál víc spoléhá na elektroniku, přitom akustické verze jsou většinou lepší, viz třeba Nirvana, Roxette, Bryan Adams a další v MTV Unplugged, Tracy Chapman, Simon a Garfunkel, Eric Clapton, Extreme s jejich More Than Words a taky samozřejmě Karel Kryl a mnoho dalších. Onemocnět může každý, ale že jste neodřekli vystoupení je hodno opravdových hudebníků a jestli jste tohle vystoupení spíchnuli během jednoho zkoušení, tak klobouk dolů. Myslím, že v Metru nebyl zklamán nikdo, spíš naopak. Myslím, že i reakce lidí byla výborná. Takže ještě jednou díky, byli jste skvělí!"
Lukáš, zasláno na náš mail, 18. 1. 2015
 
"Čaute Pink. Ještě jednou děkujeme za vystoupení na Štěpánské ve Vacenovicích. Bylo to super! Předvedli jste super vystoupení! Budeme se těšit zase někdy na slyšenou."
Zdeněk Fridrich, pořadatel akce, vloženo na náš Facebook, 28. 12. 2014
 
"Koncert vaší skupiny byl super! Děkujeme! Uz se těšíme na vaše další vystoupení ve ValMezu!
 Alena Svozilová, vloženo na náš Facebook, 15. 12. 2014
 
"Koncert kapely Pink Tribute ve Valašském Meziříčí se mi líbil, jejich vystoupení doporučuji".
 Tomáš Babický, Hudební stránky, zasláno na náš Facebook, 16. 12. 2014
 
"Navšivili jsme poličský Festival 555, kde měla vystoupení skupina Pink Tribute, které bylo super podle nás i podle reakce publika. Takže moc děkujeme, byla to paráda... :-)"
Katka a Bóďa Jílkovi, zasláno na náš mail, 22. 8. 2014
 
"Chci poděkovat za super koncert v Metro music baru 18. 1. 2014. Byl jsem velmi mile překvapen! Musím uznat, že když jsem měl zavřené oči, tak jsem si fakt myslel, že je tam opravdová Pink. Takhle kvalitní revival jsem už dlouho neslyšel. Super rytmus, intonace, barva, perfektní vokál, bicí, kytara, baskytara a hlavně zpěvačka Ivetka Machová (super hlasový rozsah, projev, výraz, barva atd…), mě totálně dostaly! Je vidět, že je to profesionálka! A vůbec všichni členové jsou moc šikovní!!! Věřím, že mají před sebou velkou budoucnost. Opravdu vřele doporučuji!"
Filip Prechtl z kapely Cimballica, zasláno na náš mail, 21. 1. 2014