!veta Holasová

Zpěv

Narodila se 1987 v Poličce. Od dětství se věnuje zpěvu, hře na kytaru a klavír. Vystudovala populární zpěv na Pražské konzervatoři, muzikologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a hudební vědu na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v řadě autorských i revivalových kapel, účastnila se s úspěchem řady pěveckých soutěží, založila a provozuje Soukromou školu POPULÁRNÍHO ZPĚVU v Brně.

 

Jan Němec

Elektrická a akustická kytara

Narodil se 1981 v Ostravě. V 16 letech začal hrát na akustickou kytaru, v 18 letech rozšířil svůj nástrojový park o elektrickou kytaru. Od té doby působil v několika kapelách a ve svých 31 letech začal navíc studovat populární zpěv a ve svých 33 letech rozšířil své pole působnosti hrou na baskytaru. Hraje na baskytaru Cort a baskytarové kombo Stagg. Jeho oblíbenými interprety jsou např. Brad Paisley, Within Temptation nebo McFly.

 

Jirka Holas

Basová kytara

 

Doplníme... :-)

 

Jana Šimarová

Bicí nástroje, perkuse, sampler

Narodila se 1984 ve Valašském Meziříčí. Bicím se věnuje od svých 18 let. Absolvovala pár soukromých bubenických lekcí u Kamila Slezáka. Mimo P!nk Tribute hraje také ve čtyřicetičlenném orchestru Beskydská muzika z Rožnova pod Radhoštěm. Nástroj: DW - Performance, Pedál DW 5.000, H-H značky Ludwig a činely Masterwork a Soultone.

 

Eva Pabjanová

Doprovodný zpěv

Narodila se roku 1987 v Jeseníku. Od šesté třídy až do své maturity byla členkou pěveckého sboru jesenického gymnázia. Nyní je studentkou Soukromé školy populárního zpěvu v Brně. Mezi její oblíbené kapely patří například Linkin Park, System of a Down nebo Red Hot Chili Peppers.

 

Jana Eichmeierová

Doprovodný zpěv

Narodila se roku 1979 v Košicích. Zpěvu se věnuje od malička, tři roky studovala sólový zpěv v Lidové škole umění v Košicích, poté navštěvovala několik let Košický pěvecký sbor a nyní studuje třetím rokem zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU. Mezi její oblíbené interprety patří P!nk, The Cranberries, Sheryl Crow, Shania Twain, Lenka Dusilová, Pavol Habera a Elán.

 

Taneční company P!NK Tribute

 

Petra Novotná

Stavba choreografií, tanec
Petra Novotná Narodila se 1987 v Čáslavi. Od patnácti let se závodně věnovala latinskoamerickým tancům a postupně se seznamovala i s dalšími tanečními styly. Během vysokoškolského studia se začala věnovat vedení tanečních kurzů pro děti a nakonec působila jako lektorka solo ladies latino dance, zumby a flirt dance v několika tanečních studiích v Brně.