Vítejte na oficiálních webových stránkách hudební skupiny P!nk Tribute, která vznikla v roce 2011 jako pocta celosvětově známé zpěvačce a skladatelce P!NK. Jedná se o jedinečný projekt v České republice, který v rámci svých koncertních vystoupení prezentuje nejznámější hity této populární zpěvačky.

Novinky

Děkujeme: Vrbno pod Pradědem, Valašské Meziříčí, Brno!

21.06.2015 21:36
Vrbno pod Pradědem, Valašské Meziříčí, Brno! Děkujeme všem, kteří s námi byli na těchto koncertech. Byl to pro nás zážitek a vážíme si moc Vaší podpory. Už se na Vás těšíme za necelé tři týdny v Kraslicích. Uděláme si to pěkné!!! Jóóóó. Krásné prosluněné letní dny všem!

Poděkování: P!NK Tribute - Metro - akusticky

19.01.2015 15:08
Přátelé, moc Vám děkujeme za pochopení a tak vřelé přijetí v Metru. Inu stane se, že někdy někdo hold onemocní a vše se zkomplikuje... a tak to potkalo naši bubenici. Každopádně my jsme se na koncert tak těšili, že jsme si troufli ho po jedné zkoušce - a to tentýž den - dát akusticky. Jsme rádi,...

Celá řada nových koncertů

01.12.2014 21:22
Podzim jsme využili pro soustředění kapely a teď nás čeká celá řada vystoupení. Mrkněte do sekce Koncerty, budeme rádi, když se s Vámi někde uvidíme... ;-)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>