!veta Holasová

Zpěv

Narodila se 1987 v Poličce. Od dětství se věnuje zpěvu, hře na kytaru a klavír. Vystudovala populární zpěv na Pražské konzervatoři, muzikologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a hudební vědu na Masarykově univerzitě v Brně. Působila v řadě autorských i revivalových kapel, účastnila se s úspěchem řady pěveckých soutěží, založila a provozuje Soukromou školu POPULÁRNÍHO ZPĚVU v Brně.

 

David Řehák

Elektrická a akustická kytara

Narodil se 1978 ve Velkém Meziříčí. Hudbě se aktivně věnuje od šestnácti let. Hraje na celolampové kombo Laney, kytaru Gibson Les Paul a struny Ernie Ball. Efektory používá převážně od firmy Boss a Ibanez. Nejoblíbenější kytaristé Slash, Mike McCready, Zakk Wylde, Joe Perry, Lenny Kravitz. V letech 2002-2012 působil také v hudební skupině KOŇABOJ.

 

 

 

Jan Němec

Basová kytara

Narodil se 1981 v Ostravě. V 16 letech začal hrát na akustickou kytaru, v 18 letech rozšířil svůj nástrojový park o elektrickou kytaru. Od té doby působil v několika kapelách a ve svých 31 letech začal navíc studovat populární zpěv a ve svých 33 letech rozšířil své pole působnosti hrou na baskytaru. Hraje na baskytaru Cort a baskytarové kombo Stagg. Jeho oblíbenými interprety jsou např. Brad Paisley, Within Temptation nebo McFly.

 

 

Jana Šimarová

Bicí nástroje, perkuse, sampler

Narodila se 1984 ve Valašském Meziříčí. Bicím se věnuje od svých 18 let. Absolvovala pár soukromých bubenických lekcí u Kamila Slezáka. Mimo P!nk Tribute hraje také ve čtyřicetičlenném orchestru Beskydská muzika z Rožnova pod Radhoštěm. Nástroj: DW - Performance, Pedál DW 5.000, H-H značky Ludwig a činely Masterwork a Soultone.

 

Eva Pabjanová

Doprovodný zpěv

Narodila se roku 1987 v Jeseníku. Od šesté třídy až do své maturity byla členkou pěveckého sboru jesenického gymnázia. Nyní je studentkou Soukromé školy populárního zpěvu v Brně. Mezi její oblíbené kapely patří například Linkin Park, System of a Down nebo Red Hot Chili Peppers.

 

Jana Eichmeierová

Doprovodný zpěv

Narodila se roku 1979 v Košicích. Zpěvu se věnuje od malička, tři roky studovala sólový zpěv v Lidové škole umění v Košicích, poté navštěvovala několik let Košický pěvecký sbor a nyní studuje třetím rokem zpěv v Soukromé škole POPULÁRNÍHO ZPĚVU. Mezi její oblíbené interprety patří P!nk, The Cranberries, Sheryl Crow, Shania Twain, Lenka Dusilová, Pavol Habera a Elán.

 

Taneční company P!NK Tribute

 

Petra Novotná

Stavba choreografií, tanec
Petra Novotná Narodila se 1987 v Čáslavi. Od patnácti let se závodně věnovala latinskoamerickým tancům a postupně se seznamovala i s dalšími tanečními styly. Během vysokoškolského studia se začala věnovat vedení tanečních kurzů pro děti a nakonec působila jako lektorka solo ladies latino dance, zumby a flirt dance v několika tanečních studiích v Brně.